Verschijningsrooster
lllll

header3

Nieuwe website PKN Ommen

Op 29 september, op de Startzondag, wordt er niet alleen in de kerken met eenzelfde liturgie gewerkt en zijn er leuke activiteiten voor jong en oud. Op de Startzondag gaat namelijk ook de nieuwe website van PKN Ommen officieel van start. Een frisse nieuwe website. Nog niet helemaal, zoals de commissie deze voor ogen heeft, maar het is al duidelijk te zien hoe de nieuwe website eruit komt te zien. De nieuwe website is gelijk aan de websites van alle kerkgemeenschappen, die zich hebben aangesloten bij de website van PKN Nederland. Eénduidigheid en duidelijkheid dus! De commissie, bestaande uit Lambert van den Berg, Ron Zandstra, Hennie Wolters, Roelof Flokstra,Edgar Groen, Nelleke Hazeleger, Jacqueline Tuinbeek, heeft bedacht dat het tijd was voor een vernieuwde website, maar dat aansluiting bij PKN Nederland, en dus eenduidigheid, ook een mooi signaal is. Naast de vaste rubrieken, zoals kerkdiensten en Kerkvensters is het ook mogelijk om via één klik op de site van de Protestantse Kerk te komen. Daarnaast is er op de nieuwe site ook ruimte ingericht voor social media. Sinds kort is PKN Ommen namelijk ook te vinden op Facebook en Instagram en probeert hiermee de leden maar ook niet-leden te bereiken. Dus als u het nog niet heeft gedaan, like dan onze pagina’s!! De commissie is vlak voor de zomervakantie begonnen aan de nieuwe website en de social media, dus nog niet alles is volledig gevuld of up-to-date. Lijkt het u leuk om ons mee te helpen, hetzij met de website òf met de social media, òf heeft u tekst voor één van de rubrieken, laat het ons dan weten via: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Volgende 8 diensten

Orde van dienst/Liturgie

Laatste kerkvensters